Kto poprowadzi rekolekcje?

Tegoroczne rekolekcje na Przystani z Jezusem poprowadzi ks. Biskup Edward Dajczak. To on powołał Przystań do życia w 2010 roku, i stale jej towarzyszy modlitwą oraz duchowym zapleczem, m.in. poprzez prowadzone rekolekcje. 

Zapisy na Przystań Jezusem

Najpóźniej w ciągu tygodnia ruszą zapisy na tegoroczną Przystań z Jezusem. Prosimy o cierpliwość, gdyż ustalane są strategiczne decyzje, m.in o kształcie ewangelizacji oraz jej przebiegu. Z radością informujemy, że po ubiegłorocznej Przystani z Jezusem zostały nam pieniądze na obiady, przygotowaliśmy natomiast zrzutkę na śniadania i kolacje dla ewangelizatorów.  

Miejsce tegorocznej Przystani z Jezusem

Jeśli chodzi o bazę noclegową, zostaje w Domu Wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel w Błotnicy oraz na polu namiotowym. Jest możliwy przyjazd przyczepą kempingową. Natomiast lokalizacja „mobilnej parafii” jest obecnie dogrywana. 

 

Znamy datę tegorocznej Przystani z Jezusem!

Inicjatywa odbędzie się w dniach 16 - 22 lipca 2024 r., a podczas niej będą miały miejsce rekolekcje przygotowujące do ewangelizacji, które rozpoczną się we wtorek (wieczór) 16 lipca i potrwają do 18 - go (czwartek), zaś sama ewangelizacja będzie trwała 4 dni  - 19-22 lipca.

Zakończyliśmy w tym tygodniu...

Kochani! 
Zakończyliśmy w tym tygodniu ewangelizację na Przystani z Jezusem 2023!
Dziękujemy Wszystkim za ogromne zaangażowanie przez ewangelizację na różnych poziomach. Od obecności i pracy fizycznej przez głoszenie od osoby do osoby, aż po zrzutki.
Oddaliśmy wysprzątany plac, który dzierżawiliśmy od Miasta Kołobrzeg a na Facebooku Przystań z Jezusem były systematyczne relacje z placu i rekolekcji. 
Będziemy informować co dalej a tymczasem przygotowujemy podziękowania osobom prywatnym i instytucjom za ogromny wkład w to dzieło.
W imieniu organizatorów 
ks. Rafał Jarosiewicz

Dziś startujemy!

Kochani, przez cały rok czekaliśmy na ten dzień i dzisiaj z radością go witamy! Rozpoczynamy rekolekcje, czyli bezpośrednie przygotowanie do ewangelizacji przy Sunrise Festival. 
Nie mogliśmy się już doczekać tego dnia i wreszcie nadszedł! Całoroczne przygotowania - wierzymy, że wydadzą teraz piękne owoce! Prosimy Was o modlitwę za nas, za księży Biskupów o poprowadzenie nas w rekolekcjach i za tych wszystkich, do których nas Bóg pośle, abyśmy głosili Dobrą Nowinę.

Kochani! Mamy nowe...

Kochani! Mamy nowe stacje do ładowania telefonów! Tak! Dzięki firmie p. Patynowskich - aż 40 telefonów będzie mogło się ładować jednocześnie! Z serca dziękujemy! 

Kochani!

Oprócz różnych produktów żywnościowych na ewangelizację dostaliśmy 600 rolek papieru! 

Dlatego zmniejszany kwotę do uzbierania na jednej ze zrzutek do: 4522 zł ( o zrzutkach poczytaj na stronie niżej). 

Dary!

Kochani z serca dziękujemy za wszystkie produkty oraz chemię otrzymaną od Was! 
Jeśli Ktoś pragnąłby jeszcze coś dosłać - można to zrobić bezpośrednio na adres: 
Przystań z Jezusem 
Blotnica 20
78-100 Kołobrzeg
Za wszystko z serca dziękujemy! 

Ostatni dzień zapisów

Jeszcze dziś, do godz. 23:59 otwarte są zapisy na tegoroczną Ogólnopolską Inicjatywę Ewangelizacyjną Przystań z Jezusem. 

Formularz zapisów zostanie wyłączony o północy, tak abyśmy mogli przygotować potrzebną ilość posiłków oraz wszystkich materiałów na rekolekcje. Jeśli nie możesz do nas dołączyć, możesz wesprzeć zrzutkę. A jeśli możesz dołączyć to wesprzeć też możesz.

Wzorem lat ubiegłych...

Podobnie jak w ostatnich latach, chcemy aby Ci którzy przyjeżdzają głosić Jezusa mieli zapewnione wyżywienie. W związku z tym powstała zrzutka, która jak wierzymy pozwoli zapewnić posiłki dla wszystkich głoszonych. Nie możesz być na ewangelizacji? Ufunduj wyżywienie ewangelizatora!

Zapraszamy do wsparcia: 

https://zrzutka.pl/rw9zvs

Ostatni tydzień zapisów!

Zostały już tylko dwa tygodnie do Przystani z Jezusem 2023!
Przez najbliższy tydzień to ostatnia szansa na zapisanie się, aby uczestniczyć w rekolekcjach a następnie ewangelizacji. Jeśli zastanawiasz się czy Jezus cię zaprasza do posługi - pomyśl o tych którzy potrzebują okazania im miłości, aby mogli poznać dobroć Boga. 

Organizator

Szkoła Nowej Ewangelizacji
diecezji koszalińsko-kołobrzeskej
im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty i Św. Jana Pawła II
www.kochaj.my

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin
REGON: 321424220, NIP: 6692520108, KRS: 0000475218
www.smsznieba.pl

 

 

Szkoła Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

Fundacja SMS z Nieba