1. Przystań z Jezusem to spotkanie o charakterze religijnym, dlatego wszystkich Uczestników (podczas trwania Przystani z Jezusem) obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych, narkotyków i innych środków odurzających, palenia papierosów i innych używek.
2. Każdy Uczestnik Przystani z Jezusem otrzymuje imienny identyfikator, który zobowiązany jest nosić w widocznym miejscu oraz zobowiązany jest do przestrzegania ogłoszeń i poleceń organizatora.
3. Decydując się na udział w spotkaniu, każdy Uczestnik zobowiązuje się do uczestnictwa we wszystkich punktach programu (w stroju odpowiednim do miejsca).
4. Nieobecność podczas jakichkolwiek zajęć rekolekcji będzie równoznaczna z rezygnacją uczestnika w udziale w Przystani z Jezusem. W takim przypadku Organizator nie zwraca kosztów udziału w imprezie.
5. Obowiązuje zakaz noclegów koedukacyjnych; mężczyźni i kobiety nocują w oddzielnych salach. W miejscach noclegowych przebywają tylko osoby posiadające identyfikator Przystani z Jezusem.
6. Organizator nie przewiduje zwrotu wpłaconych opłat (z wyjątkiem sytuacji losowych).
7. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłaszającej się osoby bez podawania powodów odmownej decyzji, jak i skreślenia z listy Uczestników z Przystani z Jezusem Uczestnika nieprzestrzegającego niniejszego regulaminu oraz ogłoszeń i poleceń Organizatora.
8. Uczestnik, jak i Wolontariusz posługujący w ramach Przystani z Jezusem, wyraża zgodę na nieodpłatne utrwalanie i publikację wizerunku w materiałach promocyjnych Przystani na witrynach www, w prasie, etc. Organizator prawnie dba o pozytywne wykorzystywanie i upublicznianie wizerunku osób będących uczestnikami Przystani z Jezusem.
9. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za Uczestników przebywających poza terenem spotkania.
10. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za zagubione przedmioty i środki finansowe; dlatego pieniądze i rzeczy wartościowe należy nosić przy sobie.
11. Interpretacja regulaminu należy do Organizatorów Przystani z Jezusem.
12. Nie dopuszcza się rozpowszechniania treści sprzecznych z nauką i moralnością Kościoła Katolickiego.
13. Nieprzestrzeganie regulaminu będzie podstawą do wydalenia Uczestnika z terenu Przystani z Jezusem.

Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018