Świadectwa

Chciałbym się podzielić Dobrą Nowiną, jaką Bóg obdarował mnie na drodze mojego życia. Byłem uzależniony od alkoholu. Rodzina moja i Kościół w potrzasku. Zaczęło się niewinnie - od jednego kieliszka. Na każdym spotkaniu "kieliszek" zwiększał swoją objętość, aż doszło do jednej butelki. Na zwracaną przez żonę uwagę, odpowiadałem za każdym razem, że: "to tylko jeden kieliszek wódki, czego ode mnie chcesz?".

Szczęścia i zadowolenia szukałem wszędzie. Aż któregoś dnia nastąpiło wyjątkowe zdarzenie! Na mojej drodze spotkałem Jezusa Chrystusa. Otworzyłem przed Nim moje serce i zaprosiłem Go do niego. Przedstawiłem mój problem nałogu. Błagałem o pomoc!

Jezus Chrystus wysłuchał mnie upadłego!!! Swoją mocą uzdrowił mnie całkowicie. Dziękuję Jezusowi za cud, jakiego dokonał, bo tylko On jest w stanie tego dokonać. Dziękuję Jezusowi z całego serca, bezgranicznie, za opiekę nad moją żoną i rodziną, że nie doszło do rozpadu małżeństwa. Uważam, że w trudnych, różnych sytuacjach jest w stanie nam pomóc, jeśli się do Niego całkowicie otworzymy i bezgranicznie Mu zaufamy.

Obecnie pogłębiam swoją wiedzę w Kręgu Biblijnym działającym przy kościele. Nadmieniam, że dzięki Jezusowi, rodzina się nie rozpadła. Jesteśmy szczęśliwi!!!

Wiesław z Kołobrzegu

W szczególności jestem wdzięczna Bogu, że mogłam przyjechać i wychwalać Pana. Za wszystkie modlitwy skierowane do Ducha Świętego. Za wszelkie uzdrowienia, które uwolniły ludzi od chorób i nałogów.

Jestem wdzięczna Bogu również za wszystkich cudownych ludzi, których miałam okazję poznać.

Krystyna, Stalowa Wola

Jestem wdzięczna, że podczas ewangelizacji Bóg postawił na mojej drodze grupę ludzi, którzy dawali świadectwo swoim życiem i postawą.

Weronika, Stalowa Wola

Dziękuję Panu za to, że pomógł mi żyć, ponieważ bez Jego natchnienia nie byłoby mnie na tym spotkaniu. Dziękuję Panu, że jest w moim sercu.

Kazimierz, Mława

Jestem wdzięczna Bogu za to, że cały czas walczy o mnie. Kilka razy w życiu mogłam zginąć. Bóg posłał osoby w Duchu - żyję. Alleluja!

Przez wstawiennictwo Maryi Pan Jezus wyciągnął mnie z depresji. Karmienie się Jego Ciałem daje mi siłę do życia. Codzienna Eucharystia przemienia moje serce do życia wolnego w Bogu w radości i pokoju.

Monika, Kraków

To pierwsze doświadczenie ewangelizacji. Doświadczenie, które zmieniło moje spojrzenie na problemy drugiego człowieka. Pokonałam własne bariery, lęki związane z relacją z drugim człowiekiem.

Doświadczyłam ogromu bólu i pogubienia, szczególnie wśród młodych ludzi. Spojrzałam poprzez te spotkania, szczególnie nocne, inaczej na własne relacje z najbliższymi. We wszystkim co się tu dokonało, także w moim sercu, niech Bóg będzie uwielbiony!!!

Karolina, Kolsko

Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018