Diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w przygotowanie już III Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystań z Jezusem w Kołobrzegu w lipcu 2015. Każdą osobę, która chce wziąć na siebie odpowiedzialność związaną z przygotowaniem inicjatywy (którą w tym roku przewidujemy na kilkuset ewangelizatorów), zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono w dniu 25 listopada 2014 roku o godz. 20:30 w Koszalinie na ul. Chrobrego 7 (w moim domu na plebanii). Takie spotkania będą odbywały się co miesiąc do wydarzenia.

Chcemy, aby jak największe grono osób miało możliwość doświadczenia Pana Jezusa podczas ewangelizacji w Kołobrzegu w dniach 20-27 lipca 2015 roku. Dlatego zapraszamy siostry i braci, którzy nie boją się wyzwań. Przystań z Jezusem staje się ważnym wydarzeniem, na które przyjeżdżają ewangelizatorzy z całej Polski, dlatego tym bardziej potrzebujemy, by ludzie z naszej diecezji, jako gospodarze miejsca, przygotowali to wydarzenie. Czuj się zaproszony - pracy na pewno nie zabraknie! W celu organizacyjnym proszę o potwierdzenie swojego przybycia.

Dyrektor Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji
ks. Rafał Jarosiewicz
600-079-906

Ps. Także jeśli chcesz się włączyć, a nie możesz być - zadzwoń!

Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018