W dawnych czasach, gdy po morzach pływały żaglowce, w dzienniku pokładowym dokumentującym przebieg rejsu nie wypełniano rubryki „port przeznaczenia”, bo nigdy nie było wiadomo, czy wśród niebezpieczeństw uda się tam dopłynąć. W tamtych czasach żegluga była naprawdę WIELKĄ PRZYGODĄ. Naszym portem przeznaczenia jest Jezus, a nasza podróż będzie niesamowita!

Jezus, który jest „obrazem Boga niewidzialnego”, jest celem życia każdego chrześcijanina. Jezus, który wziął na krzyż twoje i moje grzechy, abyśmy mogli być zbawieni, daje nam wszystko to, co jest potrzebne, by wypłynąć i dotrzeć do celu. My, chrześcijanie, jesteśmy w innej sytuacji niż dawni żeglarze: choć podróż jest długa, nasz cel nie jest odległy, jest bliżej nas niż my sami. Jezus jest celem, ale każdy z nas już Go spotkał i nadal będziemy Go spotykali, i poznawali w czasie naszego rejsu.

 

Aby wyruszyć, potrzeba jednego – DECYZJI!

 

Teraz więc Jezus zaprasza Cię do podjęcia pierwszej szalonej decyzji – dla Niego wypłyń z bezpiecznego portu starych nawyków, oswojonych okoliczności, powszednich grzechów, zniechęcenia i zwątpienia w sukces. Wypłyń na głębię wiary, ciągłej odnowy duchowej. Nie oglądaj się za siebie, gdy wypłyniesz w duchowy rejs do Jezusa, nie ma powrotu!

 

Panie Jezu, świadom swych słabości i grzechów pragnę, byś jako mój Pan i Zbawiciel,

Ktoś, kto oddał swoje życie na krzyżu, abym ja mógł żyć, poprowadził mnie w podróży do Ciebie.

Ty, Panie, jesteś moim jedynym celem, upragnionym portem przeznaczenia!

Jezu, bądź blisko, umocnij mnie w mojej decyzji wyruszenia w podróż z Tobą i poprowadź!

 

Juliusz Kisiel

Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018